Suplementy Bio – Tak żyjemy, jak jemy

Z drugiej strony, można by także tytuł tego wpisu przerobi na: jesteśmy tym, czym jemy. Może trochę skomplikowanie to brzmi, ale jednak coś w tym jest. Minęły już na szczęście i to chyba bezpowrotnie czasy, kiedy okazem zdrowia, dobrego samopoczucia była osoba o godnej wadze. Do tego szczytem dobrego smaku było kupowanie potraw mięsnych, z dużą zawartością tłuszczu. Szczytem konsumpcyjnej rozkoszy dla wielu była golonka. Teraz patrząc wstecz na to co było modne i uznawane za zdrowe w tamtych czasach, to cytując Rzymian, można by napisać: o tempora, o mores, czyli o czasy, o obyczaje. Oczywiście golonka, to był jakby szczyt piramidy konsumpcyjnych „zdrowych” rozkoszy. Poza tym wiele potraw przepełnionych cukrem, tłuszczem i wszystkimi tymi, składnikami, na widok których obecni specjaliści łapali by się za głowę. O czymś takim, jak suplementy bio, nikt ani nie słyszał, ani sobie nie wyobrażał, że można się czymś takim żywić

Era, gdyż określenie moda na zdrowe żywienie, nie jest na miejscu przyszła wraz z potrzebą, by jednak faktycznie się nam wszystkim lepiej żyło. Dlatego zaczęliśmy szukać tego, co faktycznie jest zdrowe, a przy okazji smakuje. Owszem pojęcie smaku jest pojęciem względnym, gdyż każda osoba ma inny gust, ale jeżeli jemy zdrowie, to sami ten smak w sobie rozbudowujemy. No i oczywiście musimy sobie w tym momencie zadać pytanie: ale tak naprawie co to są te suplementy bio. Jakieś przykłady i co nam one tak naprawdę dają. Przykładów można podać bardzo wiele, gdyż istnieje ich na rynku naprawdę dużo. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło : suplementy bio i przed naszymi oczami ukaże się dziesiątki produktów, nic tylko wybierać, przebierać i decydować się na zakup. Teraz jest na to czas, teraz jest na to nawet moda. Samo określenie moda jest może nie do końca trafne, gdyż moda jest zmienna i przemijająca. A tutaj mówmy o naszym zdrowiu. A w przypadku naszego zdrowia to tylko bardzo duży optymista życiowy mógłby powiedzieć że chęć posiadania i trwania w dobrym zdrowiu jest sprawą płynną, przelotną i wynika z jakiejś tam mody.

Dlatego bardzo dobrze, że jako ludzkość, jako społeczeństwo w kolejnych etapach naszych przemian czy też transformacji naszego spojrzenia na to co jest dla nas dobre, co jest dla nas zdrowe, dochodzimy do zupełnie innych wniosków niż nasi dziadowie i pradziadowie. Ktoś może powiedzieć: ale oni przecież żyli i żyło im się dobrze. Jasne dobrze, tyle że żyli średnio ok 15-20 lat krócej niż my. A właśnie dzięki suplementom bio możemy naszą średnią umieralności jeszcze bardziej poprawić. To jest ten czas, to są te lata. Żyjemy dłużej, żyjemy zdrowiej, bo prowadzimy nie tylko zdrowe, aktywne życie ( uprawiamy coraz więcej sportów), ale co najważniejsze zupełnie inaczej się odżywiamy. Dostrzegamy potrzebę zdrowego odżywania. A że wynika ona z takiej czy innej mody? To nie ma żadnego znaczenia. Ważne, że nasze życie wchodzi na zupełnie inne tory. I warto mieć nadzieję, że z tych torów za szybko nie zjedzie. Bo w końcu wreszcie musi się nam lepiej zacząć żyć.

Nqjpopularniejszymi w dzisiejszych czasach suplementami są tabletki na odchudzanie. Jest ich coraz więcej i czasami można trafić na produkty złe jakościowo. Dlatego najlepiej sprawdzić – tabletki na odchudzanie ranking. Przeczytaj recenzje innych ludzi, którzy stosowali te suplementy i dowiedz się co o nich myślą.

You may also like

Dodaj komentarz